Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii tipărire materiale de informare/promovare și publicitate pentru proiect

Număr anunț
DA21429079
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Protectia Muncii "Alexandru Darabont" (CUI RO1558391)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.290 RON
Valoare atribuită
5.290 RON
Data publicării
09.10.2018 16:42
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290 RON

din 5.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.