Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizuire si corectura lingvistica

Număr anunț
DA21428077
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU STUDIEREA PROBLEMELOR MINORITATILOR NATIONALE (CUI 22678285)
Furnizor / câștigător
BUTKAM SRL (CUI 17083680)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.897,50 RON
Valoare atribuită
1.897,50 RON
Data publicării
09.10.2018 15:26
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.897,50 RON

din 1.897,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.