Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire proiect tehnic - pentru porti de gabarit in apropierea liniei CF 504 , poz.km 116+289 - ,

Număr anunț
DA21782593
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI RO11814659)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
19.11.2018 11:48
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON

din 19.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.