Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prajitura Negresa

Număr anunț
DA22267483
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
DIM REAL S.R.L. (CUI RO21409203)
Cod CPV
15840000-8 · Cacao, ciocolata si produse zaharoase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,25 RON
Valoare finală
622,25 RON
Data publicării
22.01.2019 15:00
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
27.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.