Ofertă refuzată Cumpărare directă

DERO AUTOMAT 6KG

Număr anunț
DA22266973
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Caras Severin (CUI 3228780)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,08 RON
Valoare finală
39,08 RON
Data publicării
22.01.2019 14:32
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
27.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.