Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE ILUMINAT STRADAL, COM. LIVEZILE, JUD. TIMIS
- Număr anunț
- DA21869272
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA LIVEZILE) (CUI 20568677)
- Furnizor / câștigător
- PERLA AMERICA SRL (CUI RO32216577)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare finală
- 10.980 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:45
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.