Ofertă refuzată Cumpărare directă

Garnituri trocar - Olympus

Număr anunț
DA21736303
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
Cod CPV
44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.460 RON
Valoare finală
5.460 RON
Data publicării
13.11.2018 15:37
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.