Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CANULE TRAHEALE CU MANDREN FARA BALONAS nr. 7=5 buc, nr.8 =5 buc, nr. 9= 5 buc, nr. 10= 5 buc
- Număr anunț
- DA21814512
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI RO13878004)
- Cod CPV
- 33141220-8 · Canule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 12:54
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro