Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch Aten KVM USB CS64US-AT
- Număr anunț
- DA22356461
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,89 RON
- Valoare atribuită
- 226,89 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:28
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,89 RON
din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro