Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Inspiron 3567, Intel® Core™ i3-7020U, Full HD, 4GB DDR4, HDD 1TB, Intel® UHD Graphics, L

Număr anunț
DA22354341
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,50 RON
Valoare atribuită
1.260,50 RON
Data publicării
06.02.2019 12:33
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,50 RON

din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.