Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie Sistem PC Intel+Monitor+UPS
- Număr anunț
- DA22351708
- Autoritate contractantă
- Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
- Furnizor / câștigător
- A & A COMPUTERS SHOP SRL (CUI RO26194571)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.869,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.869,75 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 10:18
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.869,75 RON
din 1.869,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro