Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAFT CADRU METALIC APARATE DIM L500XA400XH2100MM
- Număr anunț
- DA21432400
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI RO16109994)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,62 RON
- Valoare atribuită
- 967,62 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:16
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
967,62 RON
din 967,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro