Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BLAT CU POCIOARE METALICE DIM L1585XA1085XH896 MM
- Număr anunț
- DA21432365
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI RO16109994)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797,78 RON
- Valoare atribuită
- 797,78 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:14
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
797,78 RON
din 797,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro