Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMAI MANDARINE PERE USTUROI BANANEMAZAREDROJDIEMARAR PATRUNJEL VERDEARDEI KAPIAMEREGRAPEFRUIT

Număr anunț
DA22275471
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222210-8 · Lamai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,04 RON
Valoare atribuită
1.380,48 RON
Data publicării
23.01.2019 13:36
Termen limită
01.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 06:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380,48 RON

din 1.344,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.