Ofertă refuzată Cumpărare directă

BRANULE G 24

Număr anunț
DA22274753
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare finală
48 RON
Data publicării
23.01.2019 12:58
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.