Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punga urina copii, Pungi urinare copii,100 ml, saci urina copii 100 ml, sterila, cu adeziv Certif CE

Număr anunț
DA22276521
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39 RON
Valoare atribuită
39 RON
Data publicării
23.01.2019 14:25
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39 RON

din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.