Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INLOCUIRE PARBRIZ OPEL MOVANO RO51

Număr anunț
DA22285438
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI RO7484994)
Cod CPV
50112120-0 · Servicii de inlocuire a parbrizelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,94 RON
Valoare atribuită
873,94 RON
Data publicării
28.01.2019 07:27
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,94 RON

din 873,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.