Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere buldoexcavator cu deservent si motorina inclusa
- Număr anunț
- DA22282122
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Furnizor / câștigător
- GYURI BULDO SRL (CUI 25494422)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.370 RON
- Valoare atribuită
- 134.370 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 11:52
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134.370 RON
din 134.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro