Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uscatoare maini si dispersoare sapun Scoala Gimnaziala Hadimbu

Număr anunț
DA22355188
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Hadimbu (CUI 17166548)
Furnizor / câștigător
REZIDENT HOUSE SRL (CUI RO24961708)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.025 RON
Valoare atribuită
1.025 RON
Data publicării
06.02.2019 13:20
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.025 RON

din 1.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.