Ofertă acceptată
Cumpărare directă
electromotor raba R10215/16215
- Număr anunț
- DA22355034
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
- Cod CPV
- 34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 712 RON
- Valoare atribuită
- 712 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 13:11
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
712 RON
din 712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro