Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie standard de amoniu, Azotit de sodiu, Solutie standard de azotit, Solutie standard de azotat,
- Număr anunț
- DA22273047
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621,74 RON
- Valoare atribuită
- 621,74 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 11:31
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
621,74 RON
din 621,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro