Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de amenajare si intretinere de spatii verzi pe raza U.A.T. Simeria

Număr anunț
DA22353446
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
PREST SERV CRIZANTEMA SRL (CUI 2152471)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.754,09 RON
Valoare atribuită
125.754,09 RON
Data publicării
06.02.2019 11:45
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.754,09 RON

din 125.754,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.