Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU TIPIZAT A4

Număr anunț
DA22286409
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044 RON
Valoare atribuită
1.044 RON
Data publicării
28.01.2019 09:11
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044 RON

din 1.044 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.