Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE DE PANIFICATIE SI PATISERIE
- Număr anunț
- DA22270261
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 6 (CUI 29116365)
- Furnizor / câștigător
- PÂINEA CASEI PCP SRL (CUI RO27831605)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473 RON
- Valoare atribuită
- 473 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 09:29
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
473 RON
din 473 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro