- Număr anunț
- DA22286260
- Autoritate contractantă
- U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
- Furnizor / câștigător
- IONUT MOB DESIGN SRL-D (CUI 36948915)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.511,34 RON
- Valoare atribuită
- 17.511,34 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 09:02
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.511,34 RON
din 17.511,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro