Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) extern 4 TB (4TB) Western Digital (WD) Elements Desktop 3.5", USB 3.0, USB 2.0

Număr anunț
DA22286725
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535 RON
Valoare atribuită
535 RON
Data publicării
28.01.2019 09:25
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535 RON

din 535 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.