Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set conector PNI MC4 mama-tata pentru cablu solar 4-6 mm

Număr anunț
DA22286554
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
Cod CPV
09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462 RON
Valoare atribuită
462 RON
Data publicării
28.01.2019 09:18
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462 RON

din 462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.