Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eprubete sticla borosilicata 12 x 75 mm, 250 buc/cutie

Număr anunț
DA22290945
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI RO25638242)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
28.01.2019 12:31
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.