Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator stationar baterie UPS 12V / 18Ah 12V18Ah Well / Ultracell / Reddot / Chrome etc
- Număr anunț
- DA22289109
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187 RON
- Valoare atribuită
- 187 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 11:05
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
187 RON
din 187 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro