Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablul EKG cu 5 fire pentru Comen STAR 8000 /8000B/8000D;Cablu complet cu senzor pulsoximetru
- Număr anunț
- DA22287419
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736 RON
- Valoare atribuită
- 736 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 09:55
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
736 RON
din 736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro