Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTOARE

Număr anunț
DA22288227
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
31518600-6 · Proiectoare orientabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.361,30 RON
Valoare atribuită
1.361,30 RON
Data publicării
28.01.2019 10:31
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.361,30 RON

din 1.361,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.