Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne tocata porc si vita

Număr anunț
DA22286302
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
Cod CPV
15131620-7 · Carne de vita tocata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,50 RON
Valoare atribuită
187,50 RON
Data publicării
28.01.2019 09:04
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,50 RON

din 187,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.