Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA22286064
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,73 RON
Valoare atribuită
164,73 RON
Data publicării
28.01.2019 08:51
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,73 RON

din 164,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.