Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,0% sub estimat

alimente

Număr anunț
DA22284788
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR (CUI 5022247)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225 RON
Valoare atribuită
193,50 RON 14,0% sub estimat
Data publicării
26.01.2019 18:47
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,50 RON

din 225 RON estimat 14,0%

Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 31,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.