Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biocan R, NEO-CAF spray, Tinctura Iod 1 l, Comprese sterile 48 straturi

Număr anunț
DA21809425
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754 RON
Valoare atribuită
754 RON
Data publicării
21.11.2018 10:14
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754 RON

din 754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.