Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRAXIPARINE 3800UI-0.4ML SOL.INJ X 10SER
- Număr anunț
- DA21801366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344 RON
- Valoare atribuită
- 1.344 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:41
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.344 RON
din 1.344 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro