Ofertă acceptată Cumpărare directă

Delaco branza pufoasa smantana 140g

Număr anunț
DA22273244
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 IASI (CUI 32240605)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,10 RON
Valoare atribuită
128,10 RON
Data publicării
23.01.2019 11:40
Termen limită
29.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,10 RON

din 128,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.