Ofertă refuzată Cumpărare directă

TURTA DULCE GLAZURA vanilie 180g

Număr anunț
DA22291367
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,50 RON
Valoare finală
478,50 RON
Data publicării
28.01.2019 12:50
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.