Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ciocolata Papita Cocos , ciocolata ,caramel 33g
- Număr anunț
- DA22291296
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
- Furnizor / câștigător
- ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
- Cod CPV
- 15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,60 RON
- Valoare atribuită
- 345,60 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 12:46
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345,60 RON
din 345,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro