Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAINE

Număr anunț
DA22283557
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE - IDECIU DE JOS (CUI 4641520)
Furnizor / câștigător
CIPRIALEX COM SRL (CUI 6525344)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.307,20 RON
Valoare atribuită
29.307,20 RON
Data publicării
25.01.2019 13:44
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
27.01.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.307,20 RON

din 29.307,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.