Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studiu pentru Gradinita cu program normal , 4 sali de grupa , Salcioara, sat Mircea-Voda
- Număr anunț
- DA22288777
- Autoritate contractantă
- Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
- Furnizor / câștigător
- INFOBIT CONSULT SRL (CUI 22871277)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 10:52
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.700 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro