Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER CU GARNIT FGRS 20-23(24

Număr anunț
DA22287970
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,20 RON
Valoare atribuită
61,20 RON
Data publicării
28.01.2019 10:19
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,20 RON

din 61,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.