Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire Sistem Efractie

Număr anunț
DA22287202
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CODRII CETATILOR RA (CUI RO17420548)
Furnizor / câștigător
DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.485,42 RON
Valoare atribuită
4.485,42 RON
Data publicării
28.01.2019 09:45
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.485,42 RON

din 4.485,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.