Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAŞINĂ DE FRECAT-ASPIRAT BR 35/12 C Bp Pack

Număr anunț
DA22279209
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.616 RON
Valoare atribuită
11.616 RON
Data publicării
25.01.2019 08:43
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.616 RON

din 11.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.