Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de comunicații date, acces Internet (prin intermediul retelei VPN) pentru C.J.Dolj

Număr anunț
DA22278353
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.984 RON
Valoare atribuită
24.984 RON
Data publicării
23.01.2019 17:43
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.984 RON

din 24.984 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.