Ofertă acceptată
Cumpărare directă
incaltaminte sanitara
- Număr anunț
- DA22267136
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- FA - FI TRADE SRL (CUI RO9204632)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441,14 RON
- Valoare atribuită
- 441,14 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 14:39
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
441,14 RON
din 441,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro