Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale de birou si accesorii calc.
- Număr anunț
- DA22289456
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
- Furnizor / câștigător
- INTERLOG COM SRL (CUI RO10418150)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,70 RON
- Valoare atribuită
- 833,70 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 11:21
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
833,70 RON
din 833,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro