Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carcasa inferioara pentru injectomat Pilot A2/Kit ansamblu mecanic de fixare si control seringa pent

Număr anunț
DA21816612
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO3149113)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.274,64 RON
Valoare atribuită
2.274,64 RON
Data publicării
21.11.2018 14:02
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.274,64 RON

din 2.274,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.