Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor 5 prize 5m
- Număr anunț
- DA22289528
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,36 RON
- Valoare atribuită
- 213,36 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 11:25
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,36 RON
din 213,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro