Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE EKG BIOSET 3600/3700, caroiaj rosu (110x100x200)

Număr anunț
DA22288410
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
28.01.2019 10:37
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.